28.2.2009 jsme pořádali ve spolupráci s ZPMV ČR a Policií ČR Den bezpečnosti dětí na sjezdovce. Počasí se opravdu povedlo. Dětí, které projížděly soutěžní trasu, bylo také dost. Na konci každého čekala sladká odměna., kupón na limču (kterou věnoval pivovar Eggenberg) a dárkové předměty od sponzorů. Pro všechny děti s přilbou i diplom vzorného lyžaře. Kdo jel bez helmy dostal místo diplomu jen upomínkový list. Děti měly možnost projet se novou rolbou a chvilku stála i fronta. Celý den se grilovaly pikantní klobásy a hrál DJ Radek.

Ve 14:30 jsme oficiálně odkryli maskota areálu a vyhlásili vítězku v soutěži o pojmenování dětského hřiště. Je jí paní JANA LUDAČKOVÁ a název hřiště je U KOZLÍKA ŠIKULKY.

V 15:00 se jel sjezd na čemkoli. Sešlo se vás opravdu jen pár. První místo porota udělila dvěma účastníkům, protože jejich povozy byly opravdu vyrobené. Jedním je Ludačka junior v autíčku z kartónu a druzí byli místní borci na kole na lyžích.

Hned na to se jela hromadná jízda dětí pod vedením našeho instruktora Petra. Škoda jen, že se jim nepovedo vytvořit hada.

Všichni jsme se výborně bavili a tak doufáme, že se při podobné příležitosti zase sejdeme.

Zároveň velice děkujeme paní Aleně Korčákové za moderování celé akce, pánům Korčákům za vydatnou pomoc, všem kamarádům, kteří se s námi do akce zapojili a hráli si s Vámi a také ZPMV ČR – hlavně p. Radce Jiračkové, Policii ČR a pivovaru Eggenberg – p. Srbenému ml.